Kontakt

Kontakt

 A

EVERET KAMIEŃ
Adam Czaja
SPECJALISTA DS HANDLU
84-300 Lębork
ul. Warszawska 15
Phone: +48 691 222 526
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy do współpracy:

projektantów; architektów; architektów wnętrz;
firmy wykonawcze i budowlane;
firmy handlowe zainteresowane wzbogaceniem
oraz poszerzeniem swojej oferty handlowej!

 

O nas

Od  2010 roku Everet  zaistniał na rynku polskim jako importer  kamienia  ozdobnego z Norwegii. W  2012 Nasza firma ruszyła z udoskonaloną ofertą  pod nazwą: Everet – kamień. Inicjatywa ta obejmuje sprzedaż przetworzonego kamienia  jak również wykonawstwo projektów. W naszym działaniu bazujemy na wieloletnim doświadczeniu naszego partnera z Norwegii - Minera, stosujemy też nowe  rozwiązania modyfikowane o potrzeby naszego rynku.

 

Zadowolenie  klientów jest  miarą naszego sukcesu!

 

 

 

Everet jest polską firmą, która istnieje na rynku od 2005 r. Zajmuje się wykonaniem prac konstrukcyjnych i rurociągów dla kontrahentów, jak również współpracuje z norweską firmą wykonującą prace spawalnicze i monterskie dla firm z grupy Aker. Na potrzeby norweskiego kontrahenta, Everet rekrutuje, szkoli oraz certyfikuje pracowników lecz pracownicy zatrudniani są bezpośrednio przez firmę norweską (obustronna wyłączność współpracy na rynku norweskim). Przeciętnie liczba pracowników współpracujących z firmą Everet wynosi około 600 (zatrudnionych przez Everet jak również przez norweskiego kontrahenta) i wciąż rośnie.